Kursi

  • Kā atrast mammai laiku sev ne uz bērna vajadzību rēķina?

    Kā atrast mammai laiku sev ne uz bērna vajadzību rēķina?

    Kā atrast mammai laiku sev ne uz bērna vajadzību rēķina? Šī lekcija ir veltīta mammām ar mazuļiem līdz 6 mēnešu vecumam, lai sniegtu ieskatu: Ko nozīmē mammas “laiks sev”? Kur ir līdzsvars starp mammas un mazuļa vajadzībām? Kā integrēt mazuli, neatstājot sevi novārtā? Kad uzsākt prombūtnes? Kas ir jāņem vērā līdz 6 mēnešu vecumam? Kā…

  • Pētītāji: Vecumposms 3-6 mēneši

    Pētītāji: Vecumposms 3-6 mēneši

      Pētītāji: Vecumposms 3-6 mēneši Šajā lekcijā jūs uzzināsiet par mazuļu fizioloģiju un aprūpi saskaņā ar vecuma iezīmēm: Miega-nomoda ritmi, atiešana no aijāšanas Zīdīšanas iezīmes, uzvedība pie krūts Izsēdināšana – raksturīgās izmaiņas, kā uzsākt, ja tas nav praktizēts iepriekš Piebarojuma pamati – sagatavošanās Hendlings – poza uz sāna sadzīvei un poza piebarojumam Sadzīves organizēšana –…

  • Vecumposms: 1-3 gadi 5 lekcijas

    Vecumposms: 1-3 gadi 5 lekcijas

    Vecumposms: 1-3 gadi 5 lekcijas Atsaucoties uz jūsu lūgumiem, esam izveidojušas “Lekciju ciklu par bērniem 1-3 g.v.”, lai vecāki varētu iegūt praktiskas zināšanas un ieteikumus par šo izaicinājumiem bagātu vecumposmu. Šajā lekciju ciklā ietilpst piecas lekcijas Socializācija: 1-3 gadi Podiņmācība un dzimumaudzināšana: 1-3 gadi Ēdāji: 1-3 gadi Gulētāji: 1-3 gadi Zīdīšana un tās maiga noslēgšana:…

  • Vēl viens mazulis ģimenē

    Vēl viens mazulis ģimenē

    Vēl viens mazulis ģimenē Šajā vebinārā uzzināsi, kā sagatavoties vēl viena bērniņa ienākšanai ģimenē. Praktiski un psihoemocionāli ieteikumi gan vecākiem, gan bērniem par gaidāmajām izmaiņām ģimenes dinamikā. Vebinārā apskatīsim trīs posmus – pirms dzemdībām, pēc dzemdībām un pirmie mēneši jaunajā ģimenes sastāvā. Emocionāla sagatavošanās ar psiholoģi Agnesi Cīruli Prakstiski padomi ar bērnu aprūpes speciālisti Jūliju…

  • Kas vecākiem ir jāzina par bērna zobiem?

    Kas vecākiem ir jāzina par bērna zobiem?

    Kas vecākiem ir jāzina par bērna zobiem? Šī lekcija veltīta bērnu zobu veselībai un ir paredzēta jau no pirmajiem dzīves mēnešiem. Zobārste Dr. Māra Štegmane stāsta par aktuālām tēmām un sniedz plašu skaidrojumu par sekojošo Kas ir zobs, no kā tas sastāv? Piena un pastāvīgie zobi – attīstība, atšķirības, mīti par tiem Mutes dobuma higiēnas…

  • Zīdīšana un tās maiga noslēgšana: 1-3 gadi

    Zīdīšana un tās maiga noslēgšana: 1-3 gadi

    Zīdīšana un tās maiga noslēgšana: 1-3 gadi Šajā lekcijā uzzināsiet visu par un ap zīdīšanu pēc 1 g.v Par termiņiem, normām, un vecuma iezīmēm Zīdīšanas funkcijas pēc 1 g.v. Mammas un bērna gatavība Kā nevajadzētu noslēgt zīdīšanu? Maiga zīdīšanas nobeigšana Kontrolētā zīdīšanas nobeigšana Zīdīšanas samazināšana dienā Zīdīšanas samazināšana naktī Iespējamie zemūdens akmeņi Lekciju vada: Jūlija…

  • Ēdāji: 1-3 gadi

    Ēdāji: 1-3 gadi

    Ēdāji: 1-3 gadi Šī lekcija ir veltīta ēdāju un veselīgas ēšanas uzvedības tēmai, kura paliek īpaši aktuāla vecumā no 1 līdz 3 gadiem, taču daudzi tajā apskatītie principi var tikt pielietoti visas agrīnās bērnības garumā. Ēšanas uzvedības (ĒU) attīstība un vecuma iezīmes Kā veicināt veselīgas ĒU izveidi? Kas būtu jāņem vērā todleru vecākiem sakarā ar…

  • Podiņmācība un dzimumaudzināšana: 1-3 gadi

    Podiņmācība un dzimumaudzināšana: 1-3 gadi

    Podiņmācība un dzimumaudzināšana: 1-3 gadi Šī lekcija ir veltīta podiņmācības un veselīgas dzimumaudzināšanas tēmām, vecumposmā no 1 līdz 3 gadiem. Urinēšanas un defekācijas ritmi un normas Dzimumorgānu higiēna puikām un meitenēm Dzimumuzvedība: tās izveide un posmi Dzimumaudzināšanas vecuma iezīmes: 0-3 gadi Izsēdināšanas ieteikumi “todlerim” Autiņbiksīšu lietošanas ieteikumi Saudzīga podiņmācība: kad un kā tā notiek? Kā…

  • Socializācija: 1-3 gadi

    Socializācija: 1-3 gadi

    Socializācija: 1-3 gadi Šī lekcija ir veltīta socializācijas tēmai, kura paliek īpaši aktuāla vecumā no 1 līdz 3 gadiem, taču daudzi tajā apskatīti principi var tikt pielietoti visas agrīnas bērnības garumā. Socializācija: kas tas ir un kādi elementi to veido? Prombūtnes kā socializācijas instruments: cik bieži un cik garas? Savējo un svešo koncepts Uzvedība savā…

  • Runātājs: 0-3 gadi

    Runātājs: 0-3 gadi

    Runātājs: 0-3 gadi Šī lekcija būs svarīga visiem vecākiem, kuru bērni ir vecumā līdz 3 gadiem. Pat tiem, kuru mazuļiem ir vien daži mēneši, jo runa veidojas jau no dzimšanas Kas ir runa, komunikācija, valoda? Kā veidojas un attīstās runa katrā vecumposmā? Kādi vides faktori veicina un kavē bērna runu? Kādi faktori no vecāku uzvedības…